Të reja nga Dhurata Dora, sjell bashkëpunim me reperin austriak

Krijuesja e shumë hiteve, Dhurata Dora, kujdeset që secilin projekt ta shndërrojë në hit.

Kësaj radhe nga ajo kemi një risi bombastike.

Siç ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale, Dhurata po vjen në duet, ku ka bashkuar forcat me reperin e famshëm austriak, Raf Camora.

Projekti titullohet ‘Palma’ dhe do të lansohet me datë 27 korrik në ora 23:59 në platformat online.

Kujtojmë që hiti ‘Pa mu’ është pëlqyer e komentuar mjaftë nga fansat e artistes, duke grumbulluar miliona klikime në ‘Youtube’.

Shija e redaktorit

Mirush Kabashi – “Ishte i madh, një gjeni dhe yll...

Ikona e artit shqiptar, Mirush Kabashi, ka ndërruar jetë në moshën 75-vjeçare, duke lënë pas një trashëgimi të pasur artistike me mbi 100 role...

Rama: Magjia e festave erdhi

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka hapur Tregun e Fundvitit në qendër të kryeqytetit. Ai ka thënë se në bulevardin "Xhorxh Bush" qytetarët do të...

Mbrojtja e krerëve të UÇK-së triumfon ndaj ZPS-së, Specialja iu...

Trupi Gjykues në Dhomat e Specializuara të Kosovës ka marrë një vendim në lidhje me komunikimet dhe vizitat e krerëve të UÇK-së, respektivisht, Hashim...

Të fundit nga rubrika