Barcelona do të vendosë “bufin” në fanellë në ndeshjen e së dielës

Të dielën do të ballafaqohen Barcelona dhe Real Madrid në stadiumin “Santiago Bernabeu”. Por kësaj radhe, Barcelona do të shfaqet me një fanellë me logo të bufit

Barceona këtë fundjavë do të ballafaqohet me Real Madridin, por kësaj radhe, do të paraqitet me një fanellë të veçantë.

Barcelona do të vendosë një “Buf” në fanellë, për shkak se artisti Drake u bë artisti i parë që ka arritur 50 miliardë klikime në Spotify.

Kësisoj, gjatë ndeshjes e cila zhvillohet të dielën në stadiumin “Santiago Bernabeu” në Madrid, skuadra e Barcelonës do të veshë një fanellë me logon e “bufit”, e cila është markë e Drake, OVO Sound.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë artisti Drake, duke ndarë një foto në rrjetin social instagram, i cili shfaqet me një fanellë të ekipit të Barcelonës dhe aty shihet logoja e bufit.

Ilustrim

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika