Droga e kapur nga Byroja Qendrore e Narkotikëve të Singaporit (CNB) gjatë një operacioni pesë-ditor

Droga e kapur nga Byroja Qendrore e Narkotikëve të Singaporit (CNB) gjatë një operacioni pesë-ditor në mbarë ishullin nga 9 maji deri më 13 maj 2022. (Foto: CNA/Gaya Chandramohan)

Shija e redaktorit

Bujar Osmani, kandidat i BDI-së për president në Maqedoninë e...

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka bërë të ditur se Bujar Osmani do të jetë kandidati i partisë së tij në...

Komandanti i Gardës së Ajova-s bashkë me gjenerallejtënant Jashari shohin...

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Bashkim Jashari, së bashku me komandantin e Gardës së Ajova-s, gjeneral major Stephen E. Osborn,...

Kreshnikët e Shalës së Bajgorës

Ulërima e 300 spartanëve dhe mbretit Lenoidhas, i trimërohet e me cinizëm i buzëqesh vdekjes, tash e 2500 vjet. Shaljanët, mund të kenë dëgjuar për...

Të fundit nga rubrika