Pse kjo orë surreale është bërë një e preferuar kulti e të famshmëve

E çmuar nga koleksionistët dhe e kërkuar nga yjet nga Jay-Z deri te Kim Kardashian-West, Cartier Crash...

Disa nga “tops” që mund t’i vishni gjatë verës

"Tops" janë një nga elementët më esenciale të çdo garderobe dhe është e rëndësishme të mbani gjithmonë...

Si të aplikojmë grimin e syve?

Aplikimi i rimelit mund të duket i thjeshtë, por zotërimi i artit të grimit të syve mund...

Binjakëzimi mbretëror i Kate dhe Charlotte në kurorëzimin e Charles lll

Në një ditë plot simbolikë dhe simetri, një moment ra në sy: Princesha Katerina e Uellsit dhe...

Met Gala 2023: Yjet mblidhen për ikonën e modës Karl Lagerfeld

Në kohën e duhur, si zakonisht, në hapjen e ekspozitës së re të Institutit të tij të...

Çanta verore për t’ju përcjellë në ditët më të nxehta të vitit

Nëse jeni gati t'i jepni gardërobës tuaj një rifreskim veror para sezonit, ka shumë mënyra për të...

Disa nga bizhuteritë më në trend për këtë verë

Vera është koha juaj për të shkëlqyer, veçanërisht nëse i doni bizhuteritë. Sigurisht, ju mund të keni...

Fotografitë më të mira të stilit të rrugës nga shfaqjet e vjeshtës 2023 në Seul

Java e Modës në Seul është rikthyer këtë sezon dhe ka nisur një fillim të madh me...

Rita Ora shkëlqeu në ndejën e “Vanity Fair” pas ceremonisë “Oscar”

Rita Ora ka pasur disa ditë mbresëlënëse në aspektin e mosës, përpara edicionit të 95-të të ndarjes...

Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”

Dua Lipa, Miley Cyrus, Paris Hilton dhe Anne Hathaway ishin në mesin e yjeve që shkëlqyen në...

Java e Modës në Milano: Ju sigurojmë që s’keni parë kurrë një sfilatë të tillë!

Jo, nuk është një koncert, por pasarela e “Sunnei”, marka që prezantoi koleksionin e vjeshtës për vitin...

Këta janë trendët më të mirë të grimit nga Java e Modës në Nju-Jork që na magjepsën!

Lajm i mrekullueshëm: Highlighters pluhur po kthehen. Në fund të fundit, kur e njëjta dukje është në tepihët...