Selena Gomez duket magjepsëse në festën e ditëlindjes së saj të 30-të

Selena Gomez mahniti të ftuarit teksa zbuloi pamjen e saj magjepsëse në festën e ditëlindjes së saj...

Selena Gomez tani në një stil retro

Ylli i popit Selena Gomez me të arritur në një dyqan Sephora në Paris, për turneun e...

Cili është trendi që solli Kendall Jenner?

Ngjya e flokëve “xhinxher” është trendi i momentit, të cilën e bëri të tillë Kendall Jenner. Modelja 26-vjeçare...

Kim Kardashian duket krejtësisht e zhveshur në kopertinën e revistës së re

Të gjithë e dim se Kim Kardashian u përpoq të thyente internetin me kopertinën e saj të...

Jashtë me takat nudo dhe brenda me të rejat! Kate Middleton zbulon koleksionin e saj

Zgjedhjet e saj të veshjeve në modë shpesh mund të çojnë në shitjen e rrobave në pak...

Artistja ukrainase frymëzon shfaqjen e modës së Dior që riimagjinon një ‘të nesërme më të mirë’

Pema e jetës është në zemër të punës së artistes ukrainase, Olesia Trofymenko dhe pikënisja për koleksionin...

Thonjtë e Hailey Bieber bëhen viralë dhe kthehen në trendin e verës 2022

Kur Hailey Bieber tregoi manikyrin e saj të shkëlqyeshëm transparent në Met Gala 2022, fansat u fiksuan...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja...

Gigi dhe Bella Hadid nuk njihen me prerjen e flokëve dhe vetulla të zbardhura për shfaqjen e Marc Jacobs

Për shfaqjen e modës Vjeshtë/Dimër 2022 të Marc Jacobs në qytetin e Nju Jorkut më 27 qershor,...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj...

Prokuroria Themelore e Kosovës nis hetimet për pasaportën diplomatike të Valdrin Sahitit

Ish-këshilltari i kryeministrit Albin Kurti, Durim Berisha, përmes një postimi në Facebook, ka bërë të ditur se...

Disenjatori me koleksione unike me motive shqiptare

Nisi që i ri të merret me artin dhe të bukurën, për të vazhduar që me sukses...