Policia: Dyshohet për një person të vdekur në bodrumin e një ashensori të një ndërtese në Gjilan

Policia e Kosovës në Gjilan ka bërë të ditur se është vërejtur një person që dyshohet të jetë i vdekur, në bodrumin e një ashensori të një ndërtese ndërtese në rrugën Gjilan –Kamenicë

Policia e Kosoves/ Foto: Visar Loku

Policia e Kosovës në Gjilan ka njoftuar se është vërejtur një person që dyshohet të jetë i vdekur në bodrumin e një ashensori të një ndërtese në rrugën Gjilan–Kamenicë.

“Rasti është raportuar në polici më datë 26.02.2024 rreth orës 22:37”, ka konfirmuar për Portalin Dukagjini, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Lidhur me rastin është informuar prokurori i shtetit dhe të gjitha njësitet relevante, ku me urgjencë kanë dalë në vendin e ngjarjes”- tha ai.

Sipas zyrtarit, trupi i dyshuar pa shenja jete ende nuk është identifikuar për shkak të rrethanave në vendin ku është gjetur.

“Për informatat shtesë do të ju njoftojmë në vazhdim”- theksoi Hashani.

Gjendet një person i vdekur në Gjilan

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika