A duhet të shkarkohen Muharrem Sahiti dhe Bajram Shala pas dështimeve te Kosova? Votoni në sondazhin e “Dueli Sportiv”

Sondazhi do të publikohet gjatë emisionit 'Dueli Sportiv' në RTV Dukagjini, sonte në mbrëmje nga ora 22:10

A duhet të shkarkohen drejtori i FFK-së, Muharrem Sahiti dhe menaxheri, Bajram Shala pas dështimeve të njëpasnjëshme te Kosova?

Kjo është pyetja që ekipa e “Dueli Sportiv” për shikuesit e emisionit më të shikuar sportiv në Kosovë.

Se cili është mendimi juaj rreth kësaj çështje, mund të përgjigjeni në sondazhin e mëposhtëm.

Opsionet janë “PO” ose “JO”.

Rezultati do të publikohet sonte gjatë emisionit “Dueli Sportiv”.

Shija e redaktorit

Realizohet fotografia familjare e samitit në Tiranë

Siç e do zakoni, pjesëmarrësit në samitin “Ukrainë-Europa Juglindore”, që po mbahet në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë, kanë realizuar “fotografinë familjare” Presidenti i Ukrainës,  Vlodymyr...

Osmani: Momenti i njohjes së Kosovës do të vijë bashkë...

Në Tiranë ka nisur mbërritja e liderëve nga Evropa juglindore në samitin për Ukrainën, që po organizohet me ftesë të kryeministrit të Shqipërisë, Edi...

Cristiano Cardoso, braziliani i Drenicës

Po stërvit shumë larg nga shtëpia, por në Skenderaj ndihet sikur në shtëpi. Cristiano Cardozo është portieri brazilian i Drenica Futsal, të cilin krahas punës...

Të fundit nga rubrika