Humb jetën 64-vjeçarja në Vushtrri si pasojë e rënies në bunar

Në fshatin Studime të Vushtrrisë, një grua 64-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e rënies në bunar

Ilustrim. Foto: REL

Gjatë kësaj të marteje në fshatin Studime të Vushtrrisë, një grua 64-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e rënies në bunar.

Rastin për Portalin Dukagjini e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Vdekje e dyshimtë – Vushtrri 6 maj 2023 – Rreth orës 14:00, Policia ka pranuar informatën se në fshatin Studime të Vushtrrisë, se viktima femër e moshës rreth 64 vjeçare, ka humbur jetën si pasojë e rënies në bunar. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është derguarr në IML për obduksion”, ka thënë Zahiti.

Shija e redaktorit

Rama: Mirëmengjes me përulje e nderim për Afrim Bunjakun

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrë”. Kështu ka shkruar kryeministri  Shqipërisë...

Tragjedia e 24 shtatorit, sulmi terrorist dhe vrasja e policit...

Këtë të hënë, më 25 shtator, u vendos të shpallet ditë zie shtetërore, derisa i gjithë vendi u trondit nga një sulm terrorist. Tragjedia vazhdoi...

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Të fundit nga rubrika