Kastrati takon Musliun: Mirë se u ktheve, na presin punë të mëdha

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ardian Kastrati sot është takuar për të pirë kafe me deputeten e kësaj partie, Ganimete Musliu të cilën e ka mirëpritur duke i thënë “e fortë si shkëmbi dhe gjithmonë e hareshme”.

Musliu u kthye më 27 mars në Kosovë pasi ishte jashtë vendit dhe i ishte nënshtruar me sukses një operacioni të ndërlikuar në zemër.

“Sot kafe me Ganen. E fortë si shkëmbi dhe natyrisht me ide të forta. Si gjithmonë e hareshme! Mirë se u ktheve Gane. Na presin punë të mëdha”, ka shkruar Kastrati në Facebook.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika