Ndeshja me Italinë, Fejzullahu: Shqipëria edhe me një barazim është shumë okej

Kombëtarja e Shqipërisë është gati për debutimin në Kampionatin Europian “Gjermani 2024”, ku nesër në Kampionatin Evropian do të përballet  ndaj Italisë.

Këtë ndeshje që pritet të zhvillohet nesër e ka komentuar edhe këngëtari, Ermal Fejzullau.

“Ndeshja do që do të zhvillohet nesër, më një barazim është shumë okej. Por me fitore jemi shumë të kënaqur”, ka thënë Fejzullahu në emisionin “EuroDueli” të Dukagjinit.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika