Reagimet dhe kundërreagimet në mes të ish-të dashurës së Don Xhonit dhe Gani Gecit

Ish-e dashura ruse e reperit Don Xhon ka reaguar ndaj postimit të Gani Gecit. Duke parë reagimin e modeles, ish- deputeti iu është kundërpërgjigjur

Don Xhoni, reperi shqiptar është përfolur shumë për jetën e tij personale. Ai ka pasur një lidhje me modelen ruse, por kohë më parë reperi ka paralajmëruar se lidhja e tyre ka përfunduar, dhe se nuk janë më bashkë.

Reperi i njohur Don Xhoni është takuar me ish-deputetin Gani Geci, ku ky i fundit, në rrjetin social Instagram ka hedhur një foto me Don Xhonin. Në këtë foto ka shkruar “Ky djali nga Drenica i vetmi deri tani që e ka mposhtur Rusinë”.

Ilustrim

Për këtë mbishkrim ka reagur ish-e dashura e reperit, Ariana Lirey duke shkruar “Rusia nuk mposhtet, djalë joburrëror”.

Ilustrim

 

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, duke e parë reagimin e saj, menjëherë është kundërpërgjigjur, ”Pa folur Putini une nuk flas, nuk merrem me gra” ka shkruar ai.

Ilustrim

Kujtojmë se kohë më parë çifti Don Xhoni dhe Ariana Lirey kanë qenë shumë të komentuar për lidhjen e tyre nga mediat dhe rrjetet sociale.

Shija e redaktorit

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës Muhamet Hyseni zyrtarizohet tek AC...

Të verdhit e rrezikshëm siç njihen në futbollin danez “AC Horsens” kanë arritur të bëjnë goditje të rëndësishme për afatin e ri kalimtar të...

Fermeri 74 vjeçar i shtëpisë së të moshuarve e funksionalizon...

Domate, speca, tranguj, kunguj e plot lloje të tjera perimesh janë të gjeturat e stinës në këtë serrë, mu në zemër të kryeqytetit. Ajo gjendet...

Shefja e katalunasve në Parlamentin e Spanjës: S’do të ndalemi...

Partia katalunase “Junts per Catalunya” kanë marrë një iniciativë në Parlamentin e Spanjës për t’i kërkuar Qeverisë së Spanjës njohjen e pavarësisë së Kosovës...

Të fundit nga rubrika