(VIDEO) Kaderi e tregon ëndrrën e saj

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Kaderi derisa bisedonte me Azemin, ka treguar se është mërzitur për shkak të një ëndrre që ka parë. “Unë...

Publikohet klipi që paraqet debatet e ashpra dhe goditjen e Shqipes ndaj Ganiut (VIDEO)

Spektakli i sotëm ‘Prime’ i Big Brother VIP Kosova ka nisur me transmetimin e një video materiali, protagonistë të së cilit janë Shqipja dhe...

Alaudin Hamiti reagon pas ngjarjeve në ambientet e Big Brother VIP Kosova

Prezantuesi i shtëpisë më të famshme, Alaudin Hamiti ka reaguar sot pas ngjarjeve të krijuara brenda ambienteve të Big Brother VIP Kosova. Një nga temat...

(Video) “Vëllai i Madh” i ngrin, Buci-Santianës: S’pate nevojë me shti dorën hiç”

Dy banorët e "Big Brother VIP Kosova 2", Santiana dhe Buci, sërish kanë kaluar kohë së bashku. Kur ata janë zgjuar të ecin bashkë, “Vëllai...

Si u lëndua Ganiu në Big Brother, a ndodhi incidenti pas problemit teknik?

Ganiu, njëri nga banorët e Big Brother Vip Kosova, ka mbetur i lënduar, por nuk dihet nëse lëndimi i tij ka ardhur gjatë një...

Pas ndarjes me Arbenitën, Fero pyet të bijën se kë do më shumë

Pavarësisht se modelja shqiptare, Arbenita Ismajli dhe ish-reperi Fero janë të ndarë, siç ka treguar ai përmes një videoje, ka një raport shumë të...

Kader: Po të isha e paaftë, nuk kisha ardhur në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

Pyetjet nuk kanë të ndalur për Kaderin. “A po ndikohesh nga dikush brenda shtëpisë për këtë lojë të keqe apo je kaq e paaftë sa...

Sensacioni i ri në Big Brother, Ardi dhe Mirdoni publikojnë këngë të përbashkët

Ard Gashi dhe Mirdon Pacolli, dy banorë tashmë të njohur të Big Brother VIP Kosova, kanë publikuar këngën e tyre të re, të titulluar...

“Unë të du”, vjen me 14 dhjetor nga Dafina Zeqiri dhe Afrim Muçiqi

Dy emrat e këngëtarëve të njohur të estradës kosovare, Dafina Zeqiri dhe Afrim Muçiqi kanë paralajmëruar projektin e tyre të ri të përbashkët. Ky bashkëpunim...