Tuna sjell këngën e re “Ani”

Këngëtarja e njohur, Tuna, e ka sjellë projektin e ri muzikor, të titulluar “Ani”.

Kësaj here kënga vjen në bashkëpunim me artistin Markel Goga.

Kujtojmë se Tuna është e komentuar edhe për jetën personale, dhe në media përflitet se ajo është rikthyer me ish-të dashurin e dikurshëm, reperin Cozman.

Aludimet për një ribashkim erdhën pasi dyshja u rikthyen me një këngë së bashku.

Ndonëse nuk ka akoma diçka konkrete, ata vazhdojnë akoma ta shijojnë suksesin e këngës “I huj”.

Ndryshe, disa ditë më parë ajo ka publikuar disa fotografi, ku ajo shihet me një paraqitje mjaft provokuese e veshur me një kostum ngjyrë kafe, teksa vë në pah linjat e trupit.

Në veçanti, interpretuesja e hitit “Phoenix” vuri në pah të pasmet e saj, duke qenë se veshja ishte mjaft e ekspozuar nga mbrapa.

Tuna (Instagram)

Shija e redaktorit

Shefja e katalunasve në Parlamentin e Spanjës: S’do të ndalemi...

Partia katalunase “Junts per Catalunya” kanë marrë një iniciativë në Parlamentin e Spanjës për t’i kërkuar Qeverisë së Spanjës njohjen e pavarësisë së Kosovës...

Mark Rutte do të jetë në krye të NATO-s

Mark Rutte do të jetë sekretari i ardhshëm i Përgjithshëm i NATO-s, pasi të 32 anëtarët e aleancës ranë dakord që kryeministri holandez në...

Nëna e Leotrimit: Djali im paska qenë i krejt Kosovës

Gjatë së martës, më 18 qershor, që shënonin 25-vjetorin e Ditës së Çlirimit të Skenderajt, është përuruar shtatorja Leotrim Ahmetit, 7-vjeçarit të vrarë gjatë...

Të fundit nga rubrika