Amber Heard thuhet se po përgatitet për një libër të “tregoj të gjitha “pas gjyqit të Johnny Depp

Amber Heard thuhet se do të shkruante një libër 'tregoni gjithçka' për ish-bashkëshortin e saj Johnny Depp, pasi u urdhërua t'i paguante aktorit 8.3 milionë dollarë dëmshpërblim pas gjyqit të tyre për shpifje

Heard thuhet se do të shkruante një libër 'tregoni gjithçka' për ish-bashkëshortin e saj Johnny Depp,

Aktorja e Aquaman, 36, thuhet se mendon se ‘karriera e saj në Hollywood ka mbaruar’ dhe po shkruan një kujtime pasi mendon se nuk ka ‘asgjë për të humbur’.

Mund të jetë një ide fitimprurëse për Amberin, avokatja e së cilës Elaine Bredehoft tha se aktorja e lindur në Teksa “absolutisht nuk mund të përballojë” të paguajë dëmet për Depp, 59 vjeç.

“Amber e konsideron karrierën e saj në Hollywood të përfunduar. Ajo tashmë është në bisedime dhe është e emocionuar për këtë. Në këtë pikë, ajo nuk ka asgjë për të humbur dhe dëshiron t’i tregojë të gjitha,” tha një burim i brendshëm për OK! Revistë.

Megjithatë, , aktorja mund të ketë gjithçka për të humbur nëse vendos stilolapsin në letër.

Depp dhe avokatët e tij do të lexojnë dhe dëgjojnë gjithçka që thotë Heard.

“Nëse ajo kalon kufirin, që ka të ngjarë, nuk ka dyshim që do të goditet me një tjetër padi për shpifje dhe do të përfundojë menjëherë në gjykatë”ka thënë avokati i Depp.

Pas rezultateve të gjyqit, një ekspert pohoi se Amber do të kishte vështirësi të gjente sërish punë në Hollywood.

Shija e redaktorit

Xhubleta shqiptare në 110- vjetorin e Pavarësisë bëhet pjesë Komitetit...

Ministrja e Kulturës së Shqipërisë, Elva Margariti, përmes një videoje të publikuar në llogarinë zyrtare të Ministrisë së Kulturës në Facebook, ka bërë të...

Me pushkë e me penë – 110 vjet shtet

Gjithçka, nisi më 28 Nëntor të vitit 1443. Në këtë ditë, heroi kombëtar i shqiptarëve, Gjergj Kastrioti, ngriti flamurin e shqiponjës dykrenare mbi Kalanë e...

“Nëntori i Ftohtë” i regjisor Ismet Sijarina, nga tash e...

Filmi i metrazhit të gjatë artistik “Nëntor i ftohtë” me regjisor Ismet Sijarina, është bërë pjesë e Netflix International, shërbimit të transmetimit të shfaqjeve...

Më të lexuarat

Detaje të reja nga vetëvrasja e Sokol Halilit

Burime të RTV Dukagjinit, kanë mësuar se Sokol Halili, i dyshuar për vrasjen e gruas së tij, e ka vrarë veten në shtëpinë e...

LAJMI I FUNDIT: Vetëvritet i dyshuari për vrasjen e 35-vjeçares

Sokol Halili, i dyshuar për vrasjen e gruas shtatzënë, e ka vrarë veten. Kështu ka bërë të ditur ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal...

Nga 30 ditë paraburgim për tri infermieret e përfshira në...

Gjykata Themelore në Pejë, ua ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh tri infermiereve, të cilat dyshohen se kanë keqtrajtuar fizikisht një grua...

Të fundit nga rubrika