Batatina: Unë jap dorëheqje nga Llapi vetëm nëse më kërkon kombëtarja e Kosovës

“Llapi ka një plan afatgjatë, unë jam trajneri më i trofeshëm në Kosovë për momentin”, ka shtuar Batatina

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka deklaruar se nuk e ka ndërmend të largohet nga KF Llapi.

Në një lidhje të drejpërdrejtë për RTV Dukagjinin në emisionin “Dueli Sportiv” ai tha se “unë mund të jap dorëheqje nga Llapi vetëm nëse më kërkon kombëtarja A”.

“Llapi ka një plan afatgjatë, unë jam trajneri më i trofeshëm në Kosovë për momentin”, ka shtuar Batatina.

Dueli Sportiv do të vazhdojë çdo të diel, me fillim nga ora 22:00 – me shumë risi nga bota e sportiv vendor dhe atij ndërkombëtar.

Shija e redaktorit

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Distria e Nora në finale, sigurojnë medalje në Grand Slamin...

Kampionet olimpike, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova, janë kualifikuar në finale të Grand Slamit të xhudos që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit. Xhudistja kosovare,...

Maqedonci: Uniforma e FSK-së është trashëgimi e vlerës së atyre...

Ministri i Mbrojtjes, Ejup Maqedonci, gjatë ceremonisë së diplomimit të rekrutëve të FSK-së, ka kujtuar kohën e mbajtjes së uniformës, e të cilën, ai...

Të fundit nga rubrika