Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”

Dua Lipa, Miley Cyrus, Paris Hilton dhe Anne Hathaway ishin në mesin e yjeve që shkëlqyen në shfaqjen e modës të “Versace” në vjeshtën e dimrit 2023 në Hollywood, të enjten e 9 marsit.

Këngëtarja e “Flowers”, 30 vjeçe pozoi në Qendrën e Dizajnit të Paqësorit, me një fustan ombre të gjatë, por joshës me një të çarë deri në kofshë.

Ndërkohë, Dua, 27 vjeçe, mahniti me një pamje të vjetër hollivudiane, të kompletuar me një fustan të zi klasik, i cili ngjitej në belin e saj dhe flokët i la të valëzuara.

Paris, 42 vjeç, mori vëmendje me një minifustan argjendi të shkëlqyeshëm, të pajisur me doreza dhe taka të larta transparente.

Sa i përket Anne, aktorja 40-vjeçare e “The Devil Wears Prada”, shfaqi sensualitetin me një minifustan lëkure seksi, geta dhe çizme lëkure.

Motra e Parisit, Nicky Hilton, ishte ndër emrat e mëdhenj të pranishëm gjithashtu.
Diku tjetër në tapetin e kuq, Pamela Anderson vodhi pamjen me një xhaketë shumë të përpunuar me thekë dhe një fund koordinativ.

Cher nuk mund të dukej më e lumtur duke kaluar pak kohë cilësore me të dashurin e saj, Alexander Edwards.

Ikona e muzikës, 76 vjeçe, u afrua me të dashurin e saj ekzekutiv të muzikës, 37 vjeç, ndërsa ishte e veshur me një xhaketë lëkure blu të mahnitur, geta të ngjashme dhe çizme kyçin e këmbës.

Jeff Bezos dukej i shkëlqyeshëm me një xhaketë sportive të zezë që vezullonte teksa pozonte pranë të dashurës së tij magjepsëse Lauren Sanchez.

Emra të tjerë të mëdhenj në tapetin e kuq përfshinin Demi Moore dhe vajzën e saj Rumer Willis.

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika