Dyshimet për kurdisje, a mund ta dëmtojnë imazhin e Ballkanit dhe të futbollit kosovar? Votoni në sondazhin e “Dueli Sportiv”

Sondazhi do të publikohet gjatë emisionit 'Dueli Sportiv' në RTV Dukagjini, sonte në mbrëmje nga ora 22:10

Kjo është pyetja që ekipa e “Dueli Sportiv” e ka përgatitur për shikuesit e emisionit më të shikuar sportiv në Kosovë.

 

Se cili është mendimi juaj rreth kësaj çështje, mund të përgjigjeni në sondazhin e mëposhtëm.

Opsionet janë “PO” ose “JO”.

Rezultati do të publikohet sonte gjatë emisionit “Dueli Sportiv”.

Shija e redaktorit

EURO DUELI – Nisja e aventurës futbollistike në TV Dukagjini

Sonte ka nisur emisioni “Euro Dueli” në TV Dukagjini, emision kushtuar Kampionatit Evropian. Analiza të detajuara, debate interesante, show, do t’i përcjellin shikuesit përgjatë një...

Parada e Çlirimit, FSK e Policia parakalojnë në Prishtinë

Pasardhëse e UÇK-së, e ushtria e shtetit të pavarur të Kosovës nuk kishte si të niste sot parakalimin në 25 vjetorin e çlirimit pos...

Ditët e para të çlirimit, rrëfim nga ish-zyrtari për informim...

Për ditë me radhë në territorin e Maqedonisë, ushtarët e NATO-s stërviteshin për përballjen me forcat serbe në Kosovë. Më 10 qershor në Kumanovë, Serbia...

Të fundit nga rubrika