E mitura në Prishtinë tentoi ta braktisë fëmijën e porsalindur

Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh, ka bërë të ditur se një e mitur në Prishtinë kishte tentuar ta braktisë fëmijën e porsalindur.

Sipas njoftimit të Policisë të martën, rasti është cilësuar si bashkësi jashtëmartesore me persona nën moshën 16 vjeç dhe vazhdon të jetë nën hetim për procedura të tjera.

“Prishtinë 13.02.2023. Raportohet se e dyshuara femër kosovare kishte tentuar ta braktisë fëmijën e porsalindur. Në konsultim me prokurorin rasti iniciohet si më lart dhe mbetet për procedura të tjera”.

Shija e redaktorit

Komandanti i Gardës së Ajova-s bashkë me gjenerallejtënant Jashari shohin...

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Bashkim Jashari, së bashku me komandantin e Gardës së Ajova-s, gjeneral major Stephen E. Osborn,...

Kreshnikët e Shalës së Bajgorës

Ulërima e 300 spartanëve dhe mbretit Lenoidhas, i trimërohet e me cinizëm i buzëqesh vdekjes, tash e 2500 vjet. Shaljanët, mund të kenë dëgjuar për...

FFK prezanton nesër përzgjedhësin e ri të Kosovës

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) përmes një njoftimi zyrtar ka bërë të ditur se nesër (e shtunë) do të bëhet prezantimi i përzgjedhësit...

Të fundit nga rubrika