Florian Marku futet në ring në shoqërimin e Noizy-t

Ndeshja është duke u zhvilluar në O2 Arena në Londër, Florian Marku ka bërë hyrje spektakolare së bashku me reperin e njohur, Noizy-n

Florian Marku dhe Chris Kongo do të luftojnë në O2 Arena në Londër.

Kjo ndeshje e peshës së lehtë është pjesë e një eventi të duelit më madhor Frazer Clarke – Fabio Wardley.

Marku është futur në ring, nën shoqërimin e Noizy-t.

Marku dhe reperi janë futur brenda, me flamurin e Shqipërisë në krahë.

Shija e redaktorit

Policia konfirmon arrestimin e Akil Gjakovës

Policia e Kosovës, ka arrestuar xhudistin Akil Gjakova, si të dyshuar për veprën penale dhunë në familje. Lajmin për Portalin Dukagjini e ka konfirmuar zëdhënësi...

Rama e quan “hap historik” votimin Pro anëtarësimit të Kosovës...

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka konsideruar si hap historik votimin e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës(KiE) që i hap rrugë anëtarësimit...

Kurti: Me Kosovën aty, KiE fiton një demokraci të re...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pasi Asambleja Parlamentare e Këshilli të Evropës ka votuar “për” anëtarësimin e Kosovës në këtë organizatë. Përmes një...

Të fundit nga rubrika