Florian Marku futet në ring në shoqërimin e Noizy-t

Ndeshja është duke u zhvilluar në O2 Arena në Londër, Florian Marku ka bërë hyrje spektakolare së bashku me reperin e njohur, Noizy-n

Florian Marku dhe Chris Kongo do të luftojnë në O2 Arena në Londër.

Kjo ndeshje e peshës së lehtë është pjesë e një eventi të duelit më madhor Frazer Clarke – Fabio Wardley.

Marku është futur në ring, nën shoqërimin e Noizy-t.

Marku dhe reperi janë futur brenda, me flamurin e Shqipërisë në krahë.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika