Google One tani ka më shumë se 100 milionë abonentë

Shefi ekzekutiv i Google, Sundar Pichai, ka njoftuar se Google One tani ka më shumë se 100 milionë abonentë

Shefi ekzekutiv i Google, Sundar Pichai, ka njoftuar se Google One tani ka më shumë se 100 milionë abonentë.

Kompania do të fokusohet në AI që ofron veçori të mundësuara nga modeli Gemini AI nga Google.

Plani AI Premium ka një çmim prej 19,99 dollarë në muaj, ndërsa planet Basic, Standard dhe Premium kushtojnë përkatësisht 1,99 dollarë në muaj, 2,99 dollarë në muaj dhe 9,99 dollarë në muaj.

Google One të jep më shumë hapësirë për të përdorur Google Drive, Gmail dhe Google Photos. Plus, me Google One, ju merrni përfitime shtesë dhe mund ta ndani anëtarësimin tuaj me familjen tuaj.

Shija e redaktorit

Presidentja Osmani nderohet me Çmimin e Evropës nga Fondacioni Pan-Europian

Fondacioni Fondacioni Pan-Evropian Richard Coudenhove-Kalergi i ka ndarë Presidentes së Kosovës Vjosa Osmani, çmimin e ‘Evropës’, për përkushtimin e saj ndaj raporteve me partnerët...

Nis ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë...

Ka filluar ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë së Kosovës. Sot diplomojnë 445 kadetë të Policisë së Kosovës. Kryeministri i Republikës së Kosovës,...

Policia konfirmon arrestimin e Akil Gjakovës

Policia e Kosovës, ka arrestuar xhudistin Akil Gjakova, si të dyshuar për veprën penale dhunë në familje. Lajmin për Portalin Dukagjini e ka konfirmuar zëdhënësi...

Të fundit nga rubrika