Katër persona rrihen në Graçanicë, njëri nga ta dërgohet në mbajtje

Katër persona janë rrahur mes vete në Graçanicë.

Në raportin e përditshëm të policisë thuhet se deri tek rrahja erdhi si pasojë e mosmarrëveshjes.

Të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor, ndërsa njëri i dyshuar është dërguar në mbajtje.

Rasti është iniciuar si “Lëndim i rëndë trupor”.

Shija e redaktorit

Rama: Mirëmengjes me përulje e nderim për Afrim Bunjakun

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrë”. Kështu ka shkruar kryeministri  Shqipërisë...

Tragjedia e 24 shtatorit, sulmi terrorist dhe vrasja e policit...

Këtë të hënë, më 25 shtator, u vendos të shpallet ditë zie shtetërore, derisa i gjithë vendi u trondit nga një sulm terrorist. Tragjedia vazhdoi...

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Të fundit nga rubrika