Meriton Mjekiqi largohet i pari nga pesë finalistët

Prezantuesi i njohur, Meriton Mjekiqi është shpallur banori i parë që largohet nga pesëshja finaliste e “Big Brother VIP Albania”.

Në mbrëmjen finale, nga pesë finalistët të cilët ishin: Meritoni, Egla, Heidi, Romeo dhe Juli, banori nga Kosova rezultoi më pak i votuari.

Meritoni është njëherësh banori i vetëm i cili theu rekordin e tri edicioneve, si banori i vetëm nga Kosova që preku finalen e Big Brother VIP Albania.

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika