Për krejt meraklit e veturave – give away i 2-të në Auto Mita po fillon me super shpërblim!

Auto-Mita po organizon give-away e dytë, përmes të cilit mund të fitoni shpërblime. Shpërblimi është iPad9th Generation, ndërsa fituesi shpallet me datë 31 tetor. Nëse jeni merakli të veturave, ndiqni rregullat e lojës dhe mund të fitoni

Loja Shpërblyese-Auto Mita

Me veturat më të mira, shërbimet më fantastike dhe stafin më mikpritës, Auto Mita është çdo herë falenderues dhe mirënjohës ndaj klientëve të tyre.

Mirënjohjen dhe besimin e krijuar ndër vite ata mundohen ta kthejnë në mënyra të ndryshme, kjo jo vetëm përmes veturave që kërkoni, ofertave të ndryshme apo mundësisë së pagesës me këste, por edhe me organizimin e lojërave të ndryshme shpërblyese apo give away.

Ndër tre give away-at e premtuar, tani ka ardhur koha të përfitoni nga i dyti dhe hapat janë shumë të thjeshtë që ju të bëheni fituesi i radhës.

Shpërblimi është iPad9th Generation e krejt çka ju duhet të bëni është:

– Përgjigjuni pyetjes saktë se cila është vetura më e shitur në 3 muajt e fundit.

– Tag 1 shokë/shoqe.

– Follow @auto.mita

Në mënyrë që ta jepni përgjigjen e saktë dhe të keni më shumë gjasa që të bëheni fituesi duhet të numëroni veturat në postimet në Instagram nga 1 korriku deri me 1 tetor.

Fituesi i këtij give away do të përzgjedhet me datën 31.10.2022.

 

 

Shija e redaktorit

Albina Kelmendi dhe familja do të performojnë në natën e...

Shqipëria e cila këtë vit prezantohet nga Albina Kelmendi me familje me këngën “Duje”, do të performojnë në natën e dytë gjysmëfinale, më 11...

Komuna e Prishtinës publikon çmimet e reja për trafikun urban

Komuna e Prishtinës në kuadër të Marrëveshjes së Kredisë mes Trafiku Urban Prishtinë dhe Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZh), me qëllim të...

Libraria “Dukagjini” fiton çmimin FIDES 2022 për kontributin korporativ

Libraria "Dukagjini" ka marrë të mërkurën e 18 janarit çmimin FIDES 2022 për kontribut korporativ. Ky çmim librarisë "Dukagjini", ju dha për kontributin e vazhdushëm...

Më të lexuarat

Në Kuvendin e Serbisë kërkohet mbyllja e kufijve për kosovarët që...

Slavisha Ristiq, anëtari i Komisionit Parlamentar për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, ka kërkuar që të mos u lejohet hyrja në Serbi, kosovarëve që...

WhatsApp lëshon përditësimin e ri  për t’i lejuar njerëzit të...

WhatsApp ka lansuar një përditësim të madh të ri për t'i lejuar njerëzit të bisedojnë edhe në mes të mbylljeve të internetit. WhatsApp ka lansuar...

Hill: Serbia ka të drejtë t’i drejtohet KFOR-it për kthimin...

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA) në Serbi, Christopher Hill, ka thënë se Serbia ka të drejtë t’i drejtohet KFOR-it për kthimin...

Të fundit nga rubrika