Raporti i Policisë: Gjendet i vdekur roja i një objekti në vendin e tij të punës

Një punëtor roje në një objekt në ndërtim e sipër është gjetur pa shenja jete, bën të ditur policia. Sipas njoftimin të policisë, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Ilustrim

Një roje në një objekt i cili ishte në ndërtim e sipër në fshatin Pasjan të Parteshit, është gjetur pa shenja jete të premten, njofton policia e Kosovës.

Sipas njoftimit, trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar, punëtor roje në një objekt në ndërtim e sipër, është gjetur pa shenja jete. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Statistikat e përgjithshme të policisë

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka pasur 29 aksidente trafiku me të lënduar, kurse me dëme materiale 42.

Në trafik sipas statistikave të policisë, janë shqiptuar 1615 tiketa dënuese.

Ndërkaq, janë arrestuar 29 persona.

Shija e redaktorit

Bujar Osmani, kandidat i BDI-së për president në Maqedoninë e...

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka bërë të ditur se Bujar Osmani do të jetë kandidati i partisë së tij në...

Komandanti i Gardës së Ajova-s bashkë me gjenerallejtënant Jashari shohin...

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Bashkim Jashari, së bashku me komandantin e Gardës së Ajova-s, gjeneral major Stephen E. Osborn,...

Kreshnikët e Shalës së Bajgorës

Ulërima e 300 spartanëve dhe mbretit Lenoidhas, i trimërohet e me cinizëm i buzëqesh vdekjes, tash e 2500 vjet. Shaljanët, mund të kenë dëgjuar për...

Të fundit nga rubrika