Reagimi i Nicole Kidman bëhet viral

Reagimi i Nicole Kidman pasi William Smith goditi me shuplakë Chris Rock është bërë viral në rrjete sociale.

Një foto e aktores 54-vjeçare e shkrepur në momentin kur aktori ka goditur komedianin në ndarjen e çmimeve Oscar, është bërë shumë shpjet virale në Twitter.

“Nicole Kidman duhet të fitojë Oscarin për reagimin më të mirë kur Will Smith goditi me shuplakë Chris Rock”- ka shkruar një përdorues i rrjetit social, Twitter.

Shija e redaktorit

Spanjë – Kroaci, formacionet zyrtare: De La Fuente dhe Dalic...

Kombëtarja e Spanjës dhe ajo e Kroacisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e parë në Euro 2024. “La Roja” do të përballen me...

Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që...

Një projekt përrallor ka nisur të realizohet në Shëngjin. Ai po realizohet nga Dukagjini Resort, ku plani fillestar është për ndërtimin e disa objekteve e...

EURO DUELI – Nisja e aventurës futbollistike në TV Dukagjini

Sonte ka nisur emisioni “Euro Dueli” në TV Dukagjini, emision kushtuar Kampionatit Evropian. Analiza të detajuara, debate interesante, show, do t’i përcjellin shikuesit përgjatë një...

Të fundit nga rubrika