Vdes në ring boksieri Sherifdin Laval

Boksieri Sherifdin Laval derisa ishte në ring ka vdekur si pasojë e goditjeve të marra në duelin e parë gjatë raundit të dytë.

Pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve ai nuk ka mundur të kthehet në jetë.

Boksieri i ndjerë po përballej me rivalin Malam Varela në Londër, por që në raundin e dytë mbeti pa ndjenja.

I gjithë eventi i boksit është ndërprerë pas ngjarjes së rëndë.

Në këtë event ishte planifikuar të dilte në ring edhe boksieri shqiptar Amarildo Bakaj.

Eventi i boksit po transmetohej drejtpërdrejt në Radio Televizionin Shqiptar(RTSH).

Në vijim mund të shihni pamjet kur po i ipej ndihma e parë boksierit Laval.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ News (@joqnews)

Shija e redaktorit

Aksioni i Policisë në veri, konfiskohen rreth 74 milionë dinarë

Policia e Kosovës ka shpalosur detaje shtesë lidhur me aksionin e zhvilluar gjatë ditës së sotme në veri të vendit. Sipas njoftimit të Policisë së...

Melinda Ademi publikon projektin e ri “Kiss me”

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka publikuar projektin e saj më të ri me titullin “Kiss Me”. Kënga e publikuar është me melodi dhe tekst...

Dafina dhe Ylli vazhdojnë t’i “trazojnë ujërat”, pozojnë me...

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, sot ka kapur vëmendjen e të gjithëve me postimin e saj të fundit në rrjetin social "Instagram". "Duar të bashkuara"...

Të fundit nga rubrika