(VIDEO) Përfundon loja me karriga, Blerando zgjedhet sërish kapiten i javës

Ka përfunduar sfida e kapitenit për këtë javë në Big Brother VIP Kosova 2.

Dy banorët që shkuan deri në finale ishin Blerando dhe Vesa.

Ndërsa, banori që për të tretën herë radhazi u zgjodh kapiten i javës ishte Blerando.

Për ta parë momentin se kur Blerando e fiton sfidën përballë Vesës, klikoni në videon më poshtë:

 

Shija e redaktorit

Parada e Çlirimit, FSK e Policia parakalojnë në Prishtinë

Pasardhëse e UÇK-së, e ushtria e shtetit të pavarur të Kosovës nuk kishte si të niste sot parakalimin në 25 vjetorin e çlirimit pos...

Ditët e para të çlirimit, rrëfim nga ish-zyrtari për informim...

Për ditë me radhë në territorin e Maqedonisë, ushtarët e NATO-s stërviteshin për përballjen me forcat serbe në Kosovë. Më 10 qershor në Kumanovë, Serbia...

Botim i ri edukativ – “Shprehi të mira, fëmijë të...

Në kuadër të lëndës me zgjedhje “Edukimi për shëndetin”, klasat e dyta, nga viti shkollor 2024/25, do të kenë në bankat shkollore librin "Shprehi...

Të fundit nga rubrika