(Video)Tymosje dhe skena erotike me partnerin e saj, kongresmenia “konservatore” amerikane dëbohet nga teatri

Kongresmenia amerikane nga Colorado e radhëve të republikanëve, Lauren Boebert, ka kërkuar falje pas disa sjelljeve të pahijshme ku javën e kaluar është përzënë nga një shfaqje

Lauren Boebert

Kongresmenia amerikane nga Colorado e radhëve të republikanëve, Lauren Boebert, ka kërkuar falje, pasi javën e kaluar është përzënë nga një shfaqje pas disa sjelljeve të pahijshme.

Kërkimfalja vjen pas një qarkullimi disaditor të një videoje ku kongresmenia shihet duke tymosur brenda shfaqjes në teatrin e Denverit.

Ajo ka thënë se ditët e fundit kanë qenë të vështira për të dhe se asaj i vjen keq për vëmendjen e pakëndshme që e ka tërhequr. Ajo shtoi më tej se me veprimet e saj ajo nuk i ka dëshiruar dëm askujt, raporton Usa Today.

Sipas një raporti nga Teatri i Denverit, kongresmenia përpos tymosjes është përfshirë edhe në veprime erotike me partnerin e saj, ku nga teatri janë detyruar pastaj t’i përzënë.

Shija e redaktorit

Rama: Mirëmengjes me përulje e nderim për Afrim Bunjakun

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrë”. Kështu ka shkruar kryeministri  Shqipërisë...

Tragjedia e 24 shtatorit, sulmi terrorist dhe vrasja e policit...

Këtë të hënë, më 25 shtator, u vendos të shpallet ditë zie shtetërore, derisa i gjithë vendi u trondit nga një sulm terrorist. Tragjedia vazhdoi...

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Të fundit nga rubrika