Kurti mbledh ministrat

Qeveria e Kosovës do të mblidhet për të diskutuar të mërkurën e 22 shkurtit

Qeveria e Kosoves

Të mërkurën e 22 shkurtit, Qeveria e Kosovës do të mblidhet për të diskutuar.

Mbledhja e Qeverisë do të mbahet në orën 10:00. Ndërkaq, do të zhvillohet si gjithmonë në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.

Kështu ka njoftuar Zyra e Kryeministrit duke mos dhënë detaje se çfarë do të diskutohet.

Një mbledhje e tillë ka ndodhur më 8 shkurt.

 

Shija e redaktorit

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Blinken duartroket rolin e Osmanit për hapjen e qendrës rajonale...

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka vlerësuar rolin e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, në hapjen e qendrës rajonale “Gratë, Paqja dhe Siguria”...

Të fundit nga rubrika