Lady Gaga konfirmon se Phoenix do të jetë partneri i saj në filmin “Joker: Folie a Deux”

Artistja Lady Gaga ka konfirmuar se do të luajë me Joaquin Phoenix në vazhdimin e filmit "Joker: Folie a Deux”, i cili do të luhet në kinema më 4 tetor 2024

Artistja, Lady Gaga

Artistja me shumë vite në skenë, Lady Gaga së fundi përmes një postimi nè Twitter ka njoftuar se ka njoftuar se do të luajë së bashku me Joaquin Phoenix në vazhdimin e ardhshëm të filmit, “Joker”.

Todd Phillips është regjisori dhe bashkë-skenaristi i filmit “Joker”.

Philips ka konfirmuar se aktualisht është duke punuar për vazhdimin e filmit që do të titullohet “Joker: Folie a Deux”.

Lady Gaga ka thënë se filmi “Joker: Folie a Deux” planifikohet të luhet në kinema më 4 tetor 2024. Ndërsa, revista “Variety” ka raportuar se artistja Lady Gaga ka qenë në bisedime për rolin e Harley Quinn.

Roli i Harley Quinn është luajtur nga aktorja Margot Robbie, në tre filma, duke filluar në vitin 2016 në filmin “Suicide Squad”, pastaj në vitin 2020 në filmin “Birds of Prey” dhe në vitin 2021 në filmin  “The Suicide Squad”

Shija e redaktorit

INTERVISTË me Marin Memën: Kemi nevojë të duam më shumë...

Cilki i dokumentarëve, 'Gjurmë Shqiptare' me autorin Marin Mema, në Top Channel Albania përfshin një audiencë të të gjitha moshave. Në 'Gjurmë Shqiptare' trajtohen tema...

Këngët për nder të gjeniut Andy Warhol

Data e 6-gushtit shënon lindjen e një pop artisti si Andrew Warhol, arti i tij i  mrekullueshëm dhe idetë revolucionare të Warhol ishin padyshim...

“Film n’park”, tradita që i rikthehet Prishtinës

Në zemrën e gjelbërt të kryeqytetit, në mesin e dritave, miqve dhe muzikës, është vendi ku “Film n’park” shënon një rikthim pas kufizimeve nga...

Më të lexuarat

“Për shkak të Qeverisë Kurti 1, djali im nuk do...

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj, Rroni, i cili...

Një person largohet nga një restorant në Pejë pa paguar...

Një person mashkull shihet duke ngrënë mengjes, dhe menjëherë pas përfundimit ai shihet duke u larguar pa komunikuar me ndonjë kamerier nga restoranti. Pamjet e...

Sulmohet seksualisht një fëmijë gjashtëvjeçar në Prishtinë – qytetarët përballen...

Vetëm të mërkurën e 27 korrikut të vitit 2022, janë raportuar tri raste të sulmeve seksuale ndaj të miturve. Prishtina, Obiliqi dhe Mitrovica, janë...

Të fundit nga rubrika