Arrestohet një shtetas i Shqipërisë në Gjakovë, u ofroi zyrtarëve policorë ryshfet

Në qytetin e Gjakovës është arrestuar një shtetas i Shqipërisë, i dyshuari u kishte ofruar zyrtarëve policorë ryshfet

Ilustrim

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në Gjakovë gjatë ditës së hënë të 24 qershorit.

Gjersa zyrtarët policorë ishin duke i shqiptuar një gjobë për kundërvajtje në trafik, i dyshuari u kishte ofruar zyrtarëve policorë ryshfet.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika