Mbaron meçi, Shefat Isufi mposhtet në raundin e tretë nga Ralfs Vilcans

Ka përfunduar meçi mes Shefat Isufit dhe Ralfs Vilcans

Boksieri nga Letonia triumfoi në raundin e tretë kundër Isufit.

Tani, Vilcans është kampion i ‘WBA Continental’ në kategorinë gjysmë të rëndë.

Megjithatë, edhe Isufi pati mundësitë e tij në këtë përballje.

Eventi ‘Profi Box Gala’ i organizuar nga Hazrolli Sports & Performance po transmetohet LIVE në TV Dukagjini.

Pas disa momenteve do të fillojë meçi kryesor i mbrëmjes mes Jurgen Uldedaj dhe Damir Beljo.

Shija e redaktorit

Lansohet platforma e-Komuna, Kurti: Drejt një qeverisjeje digjitale me fokus...

Ministria e Administrimit të Pushtetit Lokal ka organizuar të premten ceremoninë e lansimit të shërbimeve të e-Komuna, e cila është pjesë e platformës shtetërore...

ASK: Në Kosovë s’ka rënie të madhe të numrit të...

Procesi i regjistrimit të popullsisë në Kosovë përfundon këtë të premte, pas fillimit të tij më 5 prill, rezultatet preliminare të të cilit pritet...

Osmani bisedon me homologun gjerman, diskuton rëndësinë e anëtarësimit të...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, të martën mbrëma ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun gjerman, Frank-Walter Steinmeier. Në një postim në rrjetin social "X",...

Të fundit nga rubrika