Një gazetari i digjet shtëpia, thotë se është bërë për ta frikësuar

Një gazetari të Radio Televizionit të Kosovës (RTK), të enjten në mbrëmje, kanë tentuar t’i djegin shtëpinë me qëllim që ta frikësojnë.

Kështu ka njoftuar gazetari Alban Selimi nëpërmjet një postimi në rrjetin social, Facebook, ku edhe ka postuar fotografi nga pamja e shtëpisë së tij.

Aty mund të shihni dëmet e shkaktuara në garazhin e makinës.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika