Një gazetari i digjet shtëpia, thotë se është bërë për ta frikësuar

Një gazetari të Radio Televizionit të Kosovës (RTK), të enjten në mbrëmje, kanë tentuar t’i djegin shtëpinë me qëllim që ta frikësojnë.

Kështu ka njoftuar gazetari Alban Selimi nëpërmjet një postimi në rrjetin social, Facebook, ku edhe ka postuar fotografi nga pamja e shtëpisë së tij.

Aty mund të shihni dëmet e shkaktuara në garazhin e makinës.

Shija e redaktorit

Radio Dukagjini i’a qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore. “Pikë”, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj...

Më 30 mars në librarinë “Dukagjini” mbahet promovimi i librit...

Më 30 mars, e enjte, në orën 18:00, në librarinë “Dukagjini” do të mbahet promovimi i librit “Pse s'ma ka thënë njeri më parë”, i...

Kosova dhe Izraeli ndajnë pikët; “Dardanët” nisin mbarë kualifikimet për...

Kosova pati një paraqitje solide në ndeshjen e parë të Grupit I në kualifikimet për “Euro 2024”. Në një ndeshje me emocione, Kosova arriti të...

Të fundit nga rubrika