Policia kërkon bashkëpunim për arrestimin e të dyshuarës për keqpërdorim të kartelave bankare

Policia e Kosovës ka kërkuar bashkëpunim me qytetarët për identifikimin dhe arrestimin e një të dyshuare, e cila është e përfshirë në një rast, "Shpërdorim i pasurisë së huaj" dhe "Keqpërdorim i kartelave bankare”

Foto e postuar nga Policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka kërkuar bashkëpunim me qytetarët për identifikimin dhe arrestimin e një të dyshuare në Prishtinë.

Ajo kërkohet për përfshirje në një rast, “Shpërdorim i pasurisë së huaj” dhe “Keqpërdorim i kartelave bankare”, që është raportuar në polici në janar të këtij viti.

Për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së saj, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192.

Shija e redaktorit

Përparësitë e Kosovës si shtet i asocuar në Asamblenë Parlamentare...

Një hap afër anëtarësimit në NATO, kështu së paku po konsiderohet nga politikanët të jetë afruar Kosova, tash që e morri statusin si vend...

Osmani në takim me kryesuesit e KGJK-së dhe KPK-së: Urgjent...

Presidentja Vjosa Osmani priti në takim kryesuesin e Këshillit Gjyqësor të Kosovës dhe kryesuesin e Këshillit Prokurorial të Kosovës. Ajo ka pritur në takime...

Dita e Presidentit, Osmani me familjen e saj e shënon...

24 maji është Dita e Presidentit. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se kjo ditë është vendosur nga presidenti historik, Ibrahim Rugova. Osmani ka thënë...

Të fundit nga rubrika