Drejtori i ri i Policisë takohet me ushtruesin e detyrës së Kryeprokurorit Besim Kelmendi

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha është takuar me ushtruesin e detyrës së Kryeprokurorit të Shtetit, Besim Kelmendi

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha është takuar me ushtruesin e detyrës së Kryeprokurorit të Shtetit, Besim Kelmendi gjatë të premtës së 10 marsit.

Drejtori i ri i Policisë Gazmend Hoxha, i cili postin e mori para dy ditëve, ka filluar një seri takimesh.

Kësaj here Hoxha u takua me ushtruesin e detyres së kryeprokurorit të shtetit Besim Kelmendi.

Shija e redaktorit

Radio Dukagjini i’a qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore. “Pikë”, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj...

Më 30 mars në librarinë “Dukagjini” mbahet promovimi i librit...

Më 30 mars, e enjte, në orën 18:00, në librarinë “Dukagjini” do të mbahet promovimi i librit “Pse s'ma ka thënë njeri më parë”, i...

Kosova dhe Izraeli ndajnë pikët; “Dardanët” nisin mbarë kualifikimet për...

Kosova pati një paraqitje solide në ndeshjen e parë të Grupit I në kualifikimet për “Euro 2024”. Në një ndeshje me emocione, Kosova arriti të...

Të fundit nga rubrika