Gjendet pa shenja jete 24 vjeçarja në banesën e saj në Mitrovicë

Është gjetur pa shenja jete në banesën e saj 24 vjeçarja në Mitrovicë. Rastin për portalin Dukagjini e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti

Policia e Kosovës

Gjatë kësaj të hëne një 24-vjeçare është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Mitrovicë, derisa rastin në polici e kanë raportuar familjarët e saj.

Për portalin Dukagjini, rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Zahiti ka thënë se me urdhër të prokurorit trupi i pajetë dërgohet për obduksion.

“Sot, rreth orës 17:00 nga familjarët e viktimës është raportuar se brenda banesës së tyre në Mitrovicë, është gjetur pa shenja jete viktima, femër e moshës 24-vjeçare. Hetuesit kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të rastit . Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës.

Shija e redaktorit

Lame: Me intervenimin e NATO-së, UÇK-ja u bë ushtri me...

Ish-gjenerali shqiptar i Divizionit të Kukësit, Kudusi Lame, për 24 vjetorin e bombardimeve të NATO-së drejt caqeve serbe ka thënë se Kosova kishte filluar...

Distria Krasniqi e argjendtë në Gjeorgji

Kampionia olimpike, Distria Krasniqi, në kategorinë -52 kg, ka fituar medaljen e argjendtë dhe 700 pikë olimpike në Paris 2024 në Grand Slamin e...

“Radar” me Edita Doli mbledh mbi 50 mijë euro për...

Mbi 50 mijë euro nga telefonatat dhe mjetet e dorëzuara në ambientet e Dukagjinit është shuma që është mbledhur deri tani për Gazmend Malokun,...

Të fundit nga rubrika