Për 10 vjetorin e përfaqësimit Renault dhe Dacia, Auto Mita vjen me ofertë unike – vetëm 196 euro në muaj për Logan Automatik!

Auto Mita për 10 vjetorin e përfaqësimit të Renault dhe Dacia ka ofruar oferta të veçanta për klientët. Në këtë ofertë përfshihet Dacia Logan, një limuzinë perfekte me ndërrues të shpejtësisë Automatik, Mënyra se si kjo veturë të bëhet e juaj është e lehtë sepse Auto Mita ju ofron mundësinë që me vetëm 196 euro në muaj t'a bëni veturën tuaj

Oferta e "Auto Mita" për 10 vjetorin e përfaqësimit Renault dhe Dacia

Për nder të 10 vjetorit të përfaqësimit të Renault dhe Dacia, si çdo herë, Auto Mita, e kujdesshme, korrekte dhe falenderuese ndaj klientëve, feston me oferta të veçanta dhe të leverdisshme.

Kësaj radhe këtë 10 vjetor po e feston me ofertë unike për Logan.

Postimi i “Auto Mita” në Facebook

Dacia Logan me pakon e lartë Comort, një limuzinë perfekte me ndërrues të shpejtësisë Automatik, motor ekonomik TCe 90KF dhe hapësirë  për pasagjer dhe bagazh të mjaftueshem  për aventurat e juaja.

Me vetëm 196 euro në muaj ju do të keni mundësi ta bëni tuajën këtë veturë fantastike, sepse veç ksaj ju do të merrni falas edhe:

– 1 Servis Gratis

– 1 vit Kasko gratis

– 5 vite garancion

Karakteristikat e veturës janë këto:

– Drita LED ditore në forma Y,

– Drita ECO LED të shkurta me ndezje automatike,

– Senzorë parkimi mbrapa,

– Klima manuale,

– Vetëfrenim emergjent,

– Ekran me prekje 8” me integrim te Smart Phone Android ose Apple,

– Dritaret elektrike para dhe mbrapa,

– Pasqyret me rregullim elektrik dhe me ngrohje,

– Drita të mjegullës.

– Tempomat dhe limitues I shpejtesisë

– Ngjyra e bardhë e perfshirë në ofertë

Ngjyra metalike mund të bëhet me pagesë shtesë si dhe shumë pajisje të tjera tjera të sigurisë dhe komoditetit.

Shija e redaktorit

Intervistë me Mimoza Hasani-Pllana, flet për poezitë dhe kategoritë e...

“Shtegtimi i shqipes në Evropë”, "Komunikimi ndërkulturor” dhe “Poezia e Kosovës në tri kontekste”, janë disa nga librat e fundit të autores, Mimoza Hasani-Pllana. Talentin...

Qenësia e Zarathustrës së Niçes në shqip nga Taulant Hatia

“Njeriu është diçka që duhet të mposhtet. Njeriu është një litar, i lidhur midis kafshës dhe mbinjeriut - një litar mbi një humnerë. Ajo...

Ndryshimi që erdhi nga protestat e studentëve këmishëbardhë të UP-së

“Liria mund të të mos bëjë të lumtur, por të bën njeri”. Këtë thënie e kujton Driton Lajçi, Nënkryetar i Unionit të Pavarur të Studentëve...

Më të lexuarat

Maqedonia nuk i njeh letërnjoftimet serbe të institucioneve paralele

“Kjo nuk ka qenë temë diskutimi fare…” Kjo ishte përgjigjja e ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla në pyetjen nëse serbët mund ta kalojnë...

Ymeri: Kurti është një hap para dialogut dhe marrëveshjeve me...

“Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është është një hap para në dakordim të dialogut dhe marrëveshjeve  me Serbinë”. Kështu, ka deklaruar analisti politik, Visar Ymeri,...

Dhunohet 13-vjeçarja, viktima është 8 muajshe shtatëzënë

“Jam frigu tha prej meje, dëmëthënë prej prindit. Jam frigu me tregu, kom mendu se hajt kurgjo nuk është”. Kështu nis rrëfimi i një ngjarjeje...

Të fundit nga rubrika