“Profi Box Gala”, nata e yjeve të boksit po vjen nga Hazrolli Sport & Performance

Tetë përballje.

Katër për tituj ndërkombëtar.

Nata e yjeve të boksit po vjen ekskluzivisht nga “Hazrolli Sport & Performance”, me datë 20 prill, në “BMW PARK”, në Munchen të Gjermanisë.

Ky event e mban vulën e promotorit ndërkombëtar, Burim Hazrolli, teksa do të transmetohet live në RTV Dukagjini.

Shefat Isufi, Jurgen Uldedaj, Emre Cukur, Egor Velikovskyi, Howik Bebraham, Simon Riedl, Dimitar Tilev dhe Kakande Muzamiru janë boksierët që do të ngjiten në ring.

Por, kjo nuk është e gjitha.

Këtij organizimi të madh do t’i shtohet edhe performanca live nga Azet, i cili do përkujdeset për ta “elektrizuar” publikun si gjithmonë.

20 prilli po afrohet.

Një natë përtej boksit, live dhe eksluzivisht në RTV Dukagjini.

Shija e redaktorit

Dita e Presidentit, Osmani me familjen e saj e shënon...

24 maji është Dita e Presidentit. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se kjo ditë është vendosur nga presidenti historik, Ibrahim Rugova. Osmani ka thënë...

“Në burgun e Dubravës kemi fjetur në qiell të hapur...

Ndonëse këmba e ushtarëve të NATO-s ende nuk kishte shkelur në Kosovë, vëzhguesit e tyre nga ajri e toka po mblidhnin informacione për terrorin...

“Dukagjini” dhe “Pearson Education” rrisin standardet në arsim, organizojnë trajnim...

Shtëpia botuese “Dukagjini”, në bashkëpunim me “Pearson Education”, organizojnë trajnimin njëditor të titulluar “Breathing New Life Into Our Lessons” për mësimdhënësit/et e gjuhës angleze....

Të fundit nga rubrika