Shtëpia u kaplua nga flakët, humb jetën 52 vjeçari në Shkodër

Ngjarje e rëndë në Shkodër, një shtëpi u kaplua nga flakët ku pronari i banesës humbi jetën

Foto Ilustrim

Gjatë mesnatës një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër.

Një shtëpi u shkrumbua nga flakët, pasi zjarri thuhet të ketë rënë aksidentalisht.

“Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:10 në lagjen “Zogaj”, ku dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht në banesë. Pronari i shtëpisë J.Ç 52 vjeç nuk ka arritur të dilte në kohë nga banesa, ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën,” raporton TopChannel.

Bashkëshortja e 52 vjeçarit ka arritur të dalë nga vendngjarja duke shpëtuar pa dëmtime.

Ndërsa, grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit  po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika