Zhduket një grua në Dragash

Në raportin 24-orësh të Policisë, thuhet se një person ka raportuar se nëna e tij ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë se ku gjendet ajo

Fotografi ilustruese

Një person ka raportuar se nëna e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet ende asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti mësohet të ketë ndodhur në fshatin Brodosavcë të Dragashit, gjatë ditës së djeshme rreth orës 02:05.

Fsh.Brodosavcë, Dragash 18.03.2024-02:05. Më 19.03.2024, ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nëna e tij viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport.

 

Shija e redaktorit

Përparësitë e Kosovës si shtet i asocuar në Asamblenë Parlamentare...

Një hap afër anëtarësimit në NATO, kështu së paku po konsiderohet nga politikanët të jetë afruar Kosova, tash që e morri statusin si vend...

Osmani në takim me kryesuesit e KGJK-së dhe KPK-së: Urgjent...

Presidentja Vjosa Osmani priti në takim kryesuesin e Këshillit Gjyqësor të Kosovës dhe kryesuesin e Këshillit Prokurorial të Kosovës. Ajo ka pritur në takime...

Dita e Presidentit, Osmani me familjen e saj e shënon...

24 maji është Dita e Presidentit. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se kjo ditë është vendosur nga presidenti historik, Ibrahim Rugova. Osmani ka thënë...

Të fundit nga rubrika