Bayerni kalon në epërsi ndaj Real Madridit, i afrohet finales

Në minutën e 68-të është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Real Madrid-Bayern Munich me një super gol të Alphonso Davies.

Në lojën e parë që u zhvillua në Gjermani rezultati ishte 2:2.

Aktualisht me këtë gol Bayern kryeson me një gol përpara.

Reali i Madridit arriti te shenojë me anë të Camavingas por u anulua pas shikimit nga VAR.

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika