Përfundojnë dy raundet e para: Meç shumë interesant mes Isufit dhe Hovannisyan

Kanë përfunduar dy raundet e para në meçin mes Shefat Isufit dhe Armenak Hovannisyan

Një ndeshje mjaft interesante po zhvillohet në ‘BMW Park Arena’ mes Isufit dhe Hovannisyan.

Boksieri shqiptar po provon të befasojë kundërshtarin me disa goditje, teksa po arrin të mbrohet mirë.

Ai po tregohet shumë i kujdesshëm në dy raundet e para.

Ndërsa, në fund të raundit të dytë Hovannisyan bëri një goditje të palejuar ndaj Isufit.

Fituesi i këtij meçi fiton trofeun e WBA Continental.

Shija e redaktorit

Nora Gjakova, e artë në Grand Slamin e Bakusë

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova, ka fituar medaljen e artë ne Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit Gjakova e mposhti gjeorgjianen...

Distria e Nora në finale, sigurojnë medalje në Grand Slamin...

Kampionet olimpike, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova, janë kualifikuar në finale të Grand Slamit të xhudos që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit. Xhudistja kosovare,...

Maqedonci: Uniforma e FSK-së është trashëgimi e vlerës së atyre...

Ministri i Mbrojtjes, Ejup Maqedonci, gjatë ceremonisë së diplomimit të rekrutëve të FSK-së, ka kujtuar kohën e mbajtjes së uniformës, e të cilën, ai...

Të fundit nga rubrika