Policia jep detaje për zjarrin në Pejë

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, ka dhënë më shumë detaje për Dukagjinin rreth zjarrit në Pejë

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, ka dhënë më shumë detaje për Dukagjinin rreth zjarrit në qendrën tregtare “Elkos” në Pejë.

Gashi ka thënë se zjarri si duket ka përfshirë edhe qendrën.

Ai është shprehur se deri më tani nuk dinë nëse ka të lënduar dhe shkaqet ende nuk dihen, pasi njësitet policore janë duke u marrë me rastin.

“Zjarri si duket ka përfshirë edhe qendrën. Deri në këto momente nuk e dimë nëse ka të lënduar. Shkaqet ende nuk dihen meqë njësitet policore janë duke u marrë me rastin”, ka thënë zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Shija e redaktorit

Tenori Ramë Lahaj do të sjellë në Kosovë yjet e...

Festivali “RLIOF” në edicionin e tretë do të sjellë në Prishtinë yjet e operës botërore, këtë e ka bërë të ditur tenori me famë...

Ricky Martin dhe Enrique Iglesias do të performojnë në Tiranë

Këngëtarët e njohur, Ricky Martin dhe Enrique Iglesias, do të performojnë në Tiranë, këtë e ka bërë të ditur kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Enrique...

Osmani e dekoron shkrimtarin Ismail Kadare me urdhrin “Hasan Prishtina”

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani e ka dekoruar shkrimtarin Ismail Kadare me urdhrin “Hasan Prishtina”. Osmani ka thënë se me veprat shkrimtari Kadare...

Të fundit nga rubrika