Rahovec – Një person humb jetën pasi u godit nga traktori

Ilustrim

Në Rahovec, një person ka vdekur pasi është goditur aksidentalisht nga traktori.

Sipas raportit të policisë, i dyshuari ishte duke lëvizur prapa me traktor dhe e ka goditur viktimën nga pakujdesia.

Kjo goditje i shkaktoi lëndime trupore, pas arritjes në spitalin e Gjakovës, viktima kishte ndërruar jetë.

“Rahovec / 12.06.2024 – 17:30. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar duke lëvizur mbrapa me traktor, dyshohet se nga pakujdesia ka goditur viktimën mashkull kosovar, duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima pasi ka arritur në spitalin e Gjakovës, ka ndërruar jetë, ku vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion,” shkruhet në raportin e Policisë.

Shija e redaktorit

Spanja kampione e Evropës për herë të katërt

Ka mbaruar super ndeshja mes Spanjës dhe Anglisë në kuadër të finales së Kampionatit Evropian 2024. Pas një loje fantastike, Spanja ka përmbyllur ndeshjen me...

Spanja në finale, mposht Francën

Kombëtarja e Spanjës ka arritur kualifikimin në finale të Euro 2024, pasi mposhti me rezultat 2:1 kombëtaren e Francës në gjysmëfinale. Në pjesën e dytë...

Ballkani triumfon në ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e...

Ballkani ka fituar 2-1 ndaj Santa Coloman në 1/8 e fazës kualifikuese në Ligën e Kampionëve. Ndeshja nisi me një ritëm të qetë, por që...

Të fundit nga rubrika