Reali në epërsi ndaj Bayrenit

Real Madridi ka rikthyer rezultatin në ndeshjen kundër Bayernit në Ligen e Kampionëve

Real Madridi ka rikthyer rezultatin në ndeshjen ndaj Bayernit.

Joselu shënoi golin vendimtar në minutën e 91-të, duke e çuar skuadrën e tij drejt një  epërsie 2-1.

Megjithëse fillimisht goli u refuzua për shkak të një pozicioni jashtë loje, rishikimi i VAR-it e konfirmoi golin, duke bërë që tifozët e Real Madridit të shpërthejnë.

Bayerni kalon në epërsi ndaj Real Madridit, i afrohet finales

Shija e redaktorit

Nga sot shqiptarët udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit

Nga dita e sotme qytetarët e Shqipërisë me pasaporta të rregullta mund të udhëtojnë pa viza drejt Azerbajxhanit. Ambasadori i Azerbajxhanit në Shqipëri, Anar Huseynov...

Tre oficerë të FSK-së diplomojnë në Kolegjin CGSC të ushtrisë...

Oficerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), majorët Alban Bunjaku, Agron Murati dhe Alban Bujupi, pas studimeve njëvjeçare, diplomuan me sukses të lartë në...

Peja dhe Ulqini nënshkruajnë marrëveshjen e binjakëzimit si qytete

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka pasur një mysafir të veçantë në zyrën e tij të shtunën. Ai priti me nderime kryetarin e Ulqinit, Genc...

Të fundit nga rubrika