Të Fundit

Shala: Nëse Kurti e ka seriozisht për zgjedhje, le të jap dorëheqje

Deputeti i LDK-së, Kujtim Shala, ka thënë se nëse...

Ujdia me Danimarkën për burgjet, PDK-ja refuzon sërish ta votojë ujdinë me Danimarkën

Një marrëveshje në mes Kosovës dhe Danimarkës që ishte...

Shala për draftstatutin e Asociacionit: Autonomi politike territoriale për serbët 

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës( LDK), Kujtim Shala,...

Shala kritikon qeverinë për “moskoordinim” me ndërkombëtarët

Kujtim Shala, nënkryetar i LDK-së, ka thënë se gjithçka...

Gashi: Nga e ’99-ta, Kosova ka bërë vetëm veprime të ligjshme

Aksioni i fundit i Policisë së Kosovës në veri...

Shija e Redaktorit

Nga skenat e vogla te Teatri Kombëtar, Grajqevci rrëfen përvojën e tij muzikore

Dj Kron Grajqevci, i njohur edhe si producent, rrëfen përvojën dhe udhëtimin e tij në botën e muzikës elektronike. Nga...

“Udhëtimi” u bë shkak i ndarjes së Bleros me ish të dashurën

Blero në "Reload" të Dukagjinit ka rrëfyer arsyen e vërtetë të ndarjes me ish-të dashurën, e njohur si "Bebe". Blero...

Melinda Ademi publikon projektin e ri “Kiss me”

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi, ka publikuar projektin e saj më të ri me titullin “Kiss Me”. Kënga e publikuar...

Festivali i fimit në Kanë – Si u shfaqën yjet...

Festivali i Filmit në Kanë filloi të martën, me një mori yjesh duke ecur në tapetin e kuq përpara ceremonisë së hapjes. Greta Gerwig, Lily...

Psikologia: Problemet e shëndetit mendor janë të kushtueshme në aspektin...

Muaji maj është muaji që i kushtohet ndërgjegjësimit të shëndetit mendor. Për detajet se si manifestohet ky muaj i ndërgjegjësimit të shëndetit mendor dhe sa...

Rrotull

Në vëmendje

Pristina
broken clouds
18.3 ° C
19 °
17.6 °
81 %
4.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
22 °
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
22 °